Cyrk Imperial Show ponownie zaskakuje polską publiczność: Water Show "Burleska"

Co roku Cyrk Imperial Show zawodzi swoim widzom niezapomniane doznania i szczodrze rozdaje emocje, które bywają zarówno podnoszące na duchu dla dzieci, jak i dające wiele radości dorosłym. Już tej jesieni, dokładnie 29 września, mieszkańcy Gliwic będą mieli okazję doświadczyć na żywo fascynujących występów znanych cyrkowców.

Imperial Show w poprzednim roku zaskoczył swoją widownię, wprowadzając na polską scenę cyrkową nowy rodzaj widowiska – cyrk na wodzie. Widzowie byli zdumieni obecnością na scenie basenu z imponującymi fontannami, wodospadami i kaskadami wodnymi. Do tego dochodził profesjonalizm artystów cyrkowych, laureatów wielu festiwali sztuki cyrkowej oraz niesamowity pokaz świetlny.

W tym roku Cyrk Imperial Show ma zamiar zafundować swoim fanom kolejne niezapomniane doświadczenie poprzez prezentację nowego Water Show o nazwie „Burleska”. Widzowie mogą spodziewać się jeszcze większej dawki pozytywnych emocji i mnóstwa wrażeń. Podczas spektaklu będą mogli podziwiać talent i umiejętności artystów, którzy przeniosą ich w magiczny świat cyrku, gdzie poczują się jak integralna część widowiska.

Podczas występów w Gliwicach na scenie zobaczymy profesjonalnych artystów, akrobatów, gimnastyków, iluzjonistów, linoskoczków, żonglerów oraz balet. Do tego wszystkiego dołączą tony wody, muzyczne fontanny i ta najbardziej ekscentryczna postać – klaun z mamutem, jedynym takim na świecie. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie!

Dodaj komentarz