Gliwicka policja poszukuje sprawczyni kolizji drogowej

W Gliwicach doszło do niecodziennego incydentu drogowego, w którym za kierownicą BMW siedziała kobieta. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Rybnickiej, przy wjeździe na autostradę A4. Niefortunna kierująca dwukrotnie uderzyła w ten sam samochód. W pierwszym przypadku kolizja wynikła z jej błędu – nie zachowała odpowiedniej odległości od pojazdu jadącego przed nią. Następnie, podczas próby oddalenia się z miejsca zdarzenia, ponownie uderzyła w ten sam samochód. Co więcej, jej próba ucieczki okazała się skuteczna.

Zdarzenie miało miejsce ponad tydzień temu, dokładnie w czwartek 7 września, około godziny 8:00. Kierująca BMW mająca początkowe numery rejestracyjne POZ… zderzyła się z samochodem marki Toyota Yaris o numerze rejestracyjnym SK 944AW.

Apelując do potencjalnych świadków tej sytuacji, gliwicka komenda policji prosi o pomoc w ustaleniu szczegółów zdarzenia. Każda informacja może być cenna – od modelu i numeru rejestracyjnego uczestniczącego samochodu, przez dane personalne sprawcy, aż po inne okoliczności zdarzenia. Wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na ten temat, policja zachęca do kontaktu osobistego z Wydziałem Prewencji lub telefonicznego pod numerem 47 859 22 66 lub 47 859 23 66 i kontaktu z zastępcą dyżurnego. Można również skontaktować się pod numerem 47 859 22 57 z referentem prowadzącym czynności wyjaśniające.

Dodaj komentarz