Oficjalne potwierdzenie transferu Miłosza Szczepańskiego do Piasta Gliwice

Piast Gliwice nie pozostawił miejsca na spekulacje, oficjalnie potwierdzając nabytek 25-letniego Miłosza Szczepańskiego. Do zespołu prowadzonego przez Aleksandara Vukovicia dołączył na zasadzie trwałego przenosin z Lechii Gdańsk. Szczepański, który początkowo kształcił się w Legii Warszawa, zdecydował się na podpisanie dwuletniego umowy z „Niebiesko-Czerwonymi”, a kontrakt zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.

Klub Piast Gliwice skorzystał z mediów społecznościowych oraz swojej oficjalnej strony internetowej, aby udostępnić informację o finalizacji transferu Miłosza Szczepańskiego z Lechii Gdańsk. Wychowanek Legii Warszawa związał się kontraktem dwuletnim z drużyną Aleksandara Vukovicia, z prawem przedłużenia umowy o kolejny rok.

– Nie wyznaczam sobie na starcie żadnych szczegółowych celów. Na pierwszym miejscu chcę solidnie przygotować się do najbliższych rozgrywek, nawiązać dobrą relację z nowym zespołem i starać się o jak najwięcej czasu spędzonego na boisku. Poprzednie półtorej roku spędzone w Warcie Poznań były owocne pod względem mojego rozwoju jako piłkarza. Charakteryzuję się dużym zaangażowaniem na boisku i mam nadzieję, że uda mi się to pokazać w najbliższym czasie – zapewniał Szczepański po podpisaniu umowy.

25-letni pomocnik, Miłosz Szczepański, ostatnie półtorej roku przebywał na wypożyczeniu w Warcie Poznań. W trakcie tego okresu wystąpił w barwach klubu w 40 spotkaniach, zdobywając sześć bramek i notując cztery asysty.

Dodaj komentarz