SHOW OFF FEST 2023: elektryzujące koncertowe pożegnanie lata w Gliwicach

Pulsująca energia wrze w powietrzu! Zaledwie kilka dni i godzin pozostało do zakończenia letniego sezonu w ekscytujący sposób przez głośne, muzyczne wydarzenie SHOW OFF FEST 2023 w mieście Gliwice. To będzie wyjątkowo dynamiczny festiwal muzyki, który ożywi listopadowy weekend. Już w sobotę, 2 września 2023 roku, na ulicy Bojkowskiej pod numerem 35A zagrają takie zespoły jak Fisz Emade Tworzywo, NANGA, Dziwna Wiosna, RAT KRU i PROJEKT01. Ale to nie tylko muzyka – przewidziano również czas na relaks, dyskusje i aktywność twórczą.

Punktualnie o 18:00, w budynku Cechowni w Gliwicach, rozpocznie się program SOCIALzone. Odwiedź strefę ART i wejdź w klimat festiwalowy poprzez stworzenie swojego unikalnego looku – posyp się brokatem, wykonaj błyszczący tatuaż lub dodaj koloru do swoich ubrań. Tak przygotowani, skierujcie swoje kroki do InstaBox – specjalnej przestrzeni dedykowanej zdjęciom i filmom. Udostępnijcie swoje materiały w mediach społecznościowych i pokażcie atmosferę zabawy w Gliwicach (hashtagi: #showoff #showofffest).

„Od pierwszej edycji Show Off Fest staramy się zaprosić artystów-muzyków, którzy nieustannie odkrywają nowe brzmienia lub już wyznaczyli sobie indywidualną ścieżkę – twórców wyjątkowych tekstów i niezapomnianej muzyki. Można ich zobaczyć na letnich festiwalach na wolnym powietrzu, takich jak Off, Opener, Męskie Granie, Pol’and’Rock czy Letnie Brzmienia. Ich występy na żywo są zawsze niesamowite, a to jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy wszystkich na niepowtarzalne, koncertowe pożegnanie lata.” – mówi Łukasz Kwaśniewski, zastępca dyrektora Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.

Dodaj komentarz