Zapowiedź drugiej edycji Show Off Fest w Gliwicach

Na terenie Cechowni w Gliwicach zaplanowano na 2 września drugą edycję Show Off Fest – wydarzenia muzycznego, które ma stanowić symboliczne pożegnanie lata. Wśród gwiazd festiwalu znajdzie się renomowane trio Fisz Emade Tworzywo. Organizatorami są władze miasta, które deklarują, że uczestnicy będą mogli spędzić czas w kreatywny i relaksujący sposób oraz skosztować smacznej kuchni. Co ważne, udział w festiwalu jest całkowicie darmowy.

Show Off Fest zadebiutował w Gliwicach rok wcześniej, szybko zdobywając liczną grupę zwolenników. Druga edycja tego muzycznego finału wakacji przewidziana jest na 2 września.

Gliwickie władze obiecują energetyczne przeżycia i doładowanie baterii przed nadejściem jesiennej rutyny. Zapewniają, że do współpracy zaprosili artystów, którzy są znani, szanowani i cenieni za swoje autentyczne i wartościowe teksty. Z albumu na album zdobywają coraz szerszą rzeszę fanów.

Festiwal otworzy o godzinie 18:00 strefę SocialZone, gdzie będzie można odpocząć, zjeść coś smacznego i dać upust własnej kreatywności. Cała przestrzeń festiwalowa podzielona będzie na trzy sektory. CHILLzone to miejsce przeznaczone do odpoczynku i rozmów, GASTROzone pełni rolę gastronomiczną, natomiast ARTzone to strefa dla fanów mediów społecznościowych.

Organizatorzy zachęcają uczestników do tworzenia własnego festiwalowego stylu: malowania twarzy brokatem i farbą, robienia tatuaży czy przekształcania ubrań w prawdziwe dzieła sztuki. Po przygotowaniu odpowiedniego outfitu warto udać się do specjalnych ścianek instabox i zrobić inspirujące zdjęcia czy filmy do publikacji w mediach społecznościowych.

Wydarzenie zostało skonstruowane tak, aby sprostać potrzebom osób z niepełnosprawnościami. Przewidziano platformę z rampą, najazdy ułatwiające poruszanie się oraz toalety dostosowane do potrzeb osób o ograniczonej mobilności. W razie potrzeby dostępne będą punkty medyczne. Na miejscu pojawią się również wolontariusze. Za organizację bezpłatnej imprezy odpowiada Centrum Kultury Victoria.

Dodaj komentarz