Tajemnicza plaża schowana w lesie pomiędzy Gliwicami a Toszkiem

Niewielu wie, że blisko głównej arterii łączącej miasta Gliwice i Toszek, w głębi leśnej gęstwiny, skrywa się urocza plaża. Tylko niewiele po południu, podczas naszej wizyty na miejscu, nie spotkaliśmy tam żadnych odwiedzających! Na nadchodzących gości czekają wygodne leżaki, kojące hamaki i ekscytujące rowerki wodne. Ale aby cieszyć się tymi atrakcjami, musisz spełnić jeden warunek – dowiesz się jaki, czytając dalej!

Aby dotrzeć do tego ukrytego klejnotu wystarczy tylko zrobić mały objazd z głównej trasy prowadzącej od Gliwic. Już po paru minutach jazdy przed twoimi oczami ukaże się malowniczy widok – plaża i przyległe do niej jezioro.

Ta tajemnicza plaża jest częścią kompleksu Resort Ambasador, położonego nad jeziorem Dzierżno. Oferta tego obiektu to nie tylko miejsca noclegowe i restauracja, ale również możliwość korzystania z różnorodnego sprzętu wodnego dostępnego na plaży.

Jedynym warunkiem do pełnego korzystania z uroków tego ukrytego w gęstwinie leśnej miejsca jest bycie gościem wspomnianego hotelu lub restauracji znajdującej się na terenie resortu. Aby spełnić tę formalność wystarczy zdecydować się na orzeźwiający napój, apetyczny deser czy rodzinny posiłek podczas zachodu słońca na molo.

Przygotowane dla gości leżaki, hamaki, siatka do gry w piłkę oraz ogromny plac zabaw dla najmłodszych i gorący piasek plaży czekają na ciebie pod adresem Pyskowice, ulica Na Grobli 2.

Dodaj komentarz