Podsumowanie akcji Kolei Śląskich "Daj się złapać z biletem"

Akcja promocyjna przeprowadzona przez Koleje Śląskie pod hasłem „Daj się złapać z biletem” cieszyła się tak dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem wśród pasażerów, że organizatorzy planują jej powtórzenie w najbliższej przyszłości. W ramach tej inicjatywy, pasażerowie mieli szansę na zdobycie wartościowych nagród, w tym voucherów na pobyt w luksusowym obiekcie noclegowym.

Trwająca przez kilka tygodni kampania społeczna „Daj się złapać z biletem” została zainicjowana przez Koleje Śląskie. Dzięki niej pasażerowie mieli szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, a także voucherów umożliwiających pobyt w ekskluzywnym Hotelu Crystal Mountain, położonym w malowniczej Wiśle. Pasażerowie z entuzjazmem przyjęli tę inicjatywę, co przyczyniło się do decyzji o organizacji kolejnej edycji akcji.

Kampania ta miała na celu promocję zakupu biletów online oraz zakupu biletów elektronicznych za pośrednictwem automatów biletowych dostępnych na dworcach kolejowych. Jest to część strategii Kolei Śląskich mającej na celu ułatwienie podróżowania swoim klientom.

Wiktoria Góra, popularna influencerka i trenerka personalna, pełniła rolę ambasadora tej kampanii promocyjnej. Jej zaangażowanie znacząco wpłynęło na rozgłos i skuteczność całej akcji.

Podczas trwania akcji promocyjnej Kolei Śląskich, podróżujący pociągami otrzymywali dodatkowe gadżety od Radia ESKA oraz broszury informacyjne tłumaczące jak nabywać bilety elektroniczne.

Dodaj komentarz