Kolejna kradzież w Forum Gliwice. Nieznana kobieta ukradła zabawki o wartości 1300 złotych

W ostatnim czasie dochodzi do coraz większej ilości kradzieży w mieście. Spora część z nich ma miejsce w galerii handlowej Forum Gliwice. Tym razem policjanci poszukują nieznanej kobiety, która dopuściła się kradzieży zabawek w jednym ze sklepów z artykułami dziecięcymi w Forum Gliwice. Wizerunek kobiety został zapisany na nagraniach monitoringu, jednak niestety zapisane obrazy nie są zbyt dobrej jakości.

Policja poszukuje kobiety, która ukradła zabawki o wartości 1300 złotych

Zdarzenie związane z kradzieżą zabawek w jednym ze sklepów z artykułami dla dzieci w galerii handlowej Forum Gliwice miało miejsce w czwartek, dnia 6 kwietnia. W związku z tym, że do tej pory nie udało się namierzyć i schwytać kobiety, policja postanowiła opublikować jej wizerunek. Zdjęcia z jej wizerunkiem znajdują się na stronie internetowej gliwickiej policji.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie. Informacje można przekazać przez osobistą wizytę na komisariacie lub przez kontakt telefoniczny lub adres email. Kontaktowy numer telefonu to 47 859 02 00. Informacje w tej sprawie można przekazać anonimowo, a w przypadku kontaktu z policją wystarczy powołać się na sprawę RSD 123/23.

Dodaj komentarz