Nastolatek wpadł w autobus. Niebezpieczne zderzenie pieszego z autobusem miejskim

Niecodzienna sytuacja z nastolatkiem, który wpadł w autobus komunikacji miejskiej miała miejsce w pobliżu ronda imienia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. To właśnie tam doszło do zderzenia, w którym udział brali pieszy i autobus. Jak do tego doszło?

Nietypowe zderzenie pieszego z autobusem

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez tamtejszy monitoring należący do miasta. Na nagraniu widać, że nastolatek idzie na przejściu na pieszych, a nagle wpada w bok autobusu, po czym odbija się od niego i upada. Na miejscu od razu pojawili się funkcjonariusze policji z Gliwic, aby wyjaśnić tę sprawę. Według informacji udzielonych przez policję w Gliwicach, młodemu chłopakowi na szczęście nic się nie stało.

Okazuje się jednak, że sprawa dotycząca tego zdarzenia trafi do sądu. Sąd będzie miał za zadanie wyjaśnić, kto w tej sytuacji zawinił. Po wyroku sądu policja ukara sprawcę tego zdarzenia. Policja przypomina również, aby na drodze zachować szczególną ostrożność. A obowiązki spoczywają nie tylko na kierowcach, ale i na pieszych uczestniczących w ruchu.

Dodaj komentarz