Pakiety Netflix – który wybrać?

W internecie znajdziesz nie tylko informacje ze świata, ale i całą masę rozrywki. Od co najmniej kilku lat serwisy streamingowe mają zdecydowaną przewagę nad odtwarzaniem materiałów wprost z dysku urządzenia lub płyty.

Czym są portale streamingowe, takie jak Netflix?

Streaming jest metodą odtwarzania treści bezpośrednio z chmury (serwera internetowego) . Najczęściej są to filmy i muzyka. Coraz częściej mówi się także o streamingowaniu gier. Dzięki technologii internetowej, która rozwinęła się na przestrzeni lat, buforowanie jest niezauważalne nawet przy wysokich rozdzielczościach obrazu i świetnej jakości dźwięku.

Najpopularniejsze pakiety Netflix

W dziedzinie filmów i seriali prym wiedzie Netflix, któż nie zna tej platformy? Działa najdłużej, ma największą bazę filmów i seriali na żądanie. W dużym uproszczeniu jest wypożyczalnia filmów, z której możesz korzystać po uiszczeniu miesięcznej opłaty. Wśród pakietów Netflix znajdziesz 3 rozwiązania, które różnią się od siebie.

Pakiety Netflix:

  • Netflix Basic – oferuje najniższą jakość obrazu (SD) oraz możliwość oglądania tylko na jednym urządzeniu.
  • Netflix Standard – dostępna jest wyższa jakość (Full HD) oraz możliwość oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie.
  • Netflix Premium – oferuje najwyższą dostępna jakość (4K z HDR) i możliwość oglądania na 4 urządzeniach jednocześnie

Współdzielenie konta Netflix

Działania, prowadzone przez Netflix dążą do ukrócenia współdzielenia kont, jednak na ten moment nadal można to robić. Najlepszym wariantem do współdzielenia konta na Netflix jest wybranie pakietu Netflix Premium i podzielenie rachunku pomiędzy 4 osoby. To sposób na sporą oszczędność.

Co jeśli nie mam z kim współdzielić konta?

Nie przejmuj się, na rynku działa sporo stron, które umożliwiają dzielenie kont z osobami, których fizycznie nie znasz. Jednym z takich sklepów jest TaniePremium. Znajdziesz w nim m.in. Pakiety Netflix w różnych wariantach czasowych – https://taniepremium.pl/produkt/netflix-premium-30-profil-konto/

To tylko jeden z wielu takich sklepów, jednak cieszy się świetnymi opiniami i z pewnością Was nie zawiedzie.

Netflix to jeden wiodących graczy na rynku usług VOD. W ofercie tego serwisu znajdziecie mnóstwo ciekawych filmów i seriali. Wiele z nich naprawdę wciąga i nie da Ci odejść od ekranu przez bardzo długi czas.

Dodaj komentarz