Zabił swojego brata podczas wspólnej libacji alkoholowej

Do tragicznego zdarzenia doszło z czwartku na piątek, z dnia 12 na 13 stycznia. W jednym z lokali mieszkalnych przy ulicy Skowrońskiego doszło do zabójstwa. Doszło do niego podczas trwania libacji alkoholowej.

Zabójstwo podczas wspólnej libacji alkoholowej

W jednym z mieszkań w obiekcie mieszkalnym przy ulicy Skowrońskiej spotkało się trzech mężczyzn. Dwóch z nich było braćmi. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wiadomo, że w pewnym momencie doszło do sprzeczki pomiędzy braćmi. Następnie podczas sprzeczki starszy z braci chwycił za nóż kuchenny i ranił nim swojego młodszego brata. Ten wskutek odniesionych obrażeń zmarł. Niestety pomimo prób mężczyzny nie udało się uratować.

Policję wezwał 53-latek, który dźgnął nożem 51-letniego brata. Schował on nóż a następnie zadzwonił po policję. Na miejscu znajdował się jeszcze trzeci mężczyzna, który również może odpowiadać w tej sprawie za nieudzielenie pomocy. Z kolei sprawca zdarzenia, który podczas zatrzymania miał w organizmie 2,3 promila alkoholu, już teraz trafi do więzienia, w którym może spędzić nawet pozostałe lata swojego życia.

Dodaj komentarz