Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach zapewnia, że zima nikogo nie zaskoczy

Jak zawsze w okresie zimowym, ataki zimy wraz z ujemnymi temperaturami i intensywnymi opadami śniegu często potrafią pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Jednak Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach zapewnia, że jest przygotowany na każdą ewentualność. Wszystko za sprawą umów z kilkoma wykonawcami, które będą dbać o odpowiednie warunki na drogach i chodnikach w mieście.

Zima w Gliwicach nikogo nie zaskoczy

Dzięki szybkiego przygotowania do akcji zima w Gliwicach, mieszkańcy nie powinni obawiać się o jakiekolwiek trudności z poruszaniem się pieszo lub samochodem po mieście. Miasto jest przygotowane na nadejście intensywnych opadów śniegu i ujemnych temperatur.

Warto dodać, że firmy, które będą zajmować się utrzymywaniem porządku na drogach i chodnikach w mieście, na początku zawsze będą wyjeżdżać na drogi, które są najbardziej oblegane. Wszystko za sprawą tego, że poszczególne ulice i części miasta są podzielone na kategorie. W ten sposób np. drogi wylotowe i drogi wlotowe w mieście są traktowane ze szczególnym priorytetem.

Dodaj komentarz