Piast Gliwice przedłużył kontrakt z Frantiskiem Plachem

Zarząd Piasta Gliwice już teraz stara się myśleć o przyszłości. W ostatnim czasie poinformowano, że kontrakt z gliwickim klubem piłkarskim przedłużył Frantisek Plach. Jest to jeden z najważniejszych piłkarzy w klubie, dlatego zarówno kibice, jak i trener cieszą się z tego ruchu.

Frantisek Plach z nowym kontraktem w Piaście Gliwice

Przypomnijmy, że Frantisek Plach to ważny zawodnik gliwickiego zespołu występujący na pozycji bramkarza. Dołączył do klubu już w styczniu 2018 roku. Od tego momentu stał się ważnym zawodnikiem. W mistrzowskim dla Piasta sezonie 2018/2019, zawodnik ten rzeczywiście był jedną z kluczowych postaci, która w dużej mierze przyczyniła się do tego sukcesu. Od momentu przyjścia do klubu do teraz, zawodnik ten rozegrał dla gliwickiej drużyny aż 142 spotkania w PKO BP Ekstraklasie.

Nowy kontrakt podpisany z Frantiskiem Plachem to ogromny powód do zadowolenia dla kibiców, trenera i zarządu gliwickiego zespołu, jak i wszystkich osób związanych w gliwickim klubem sportowym. Wiele osób było już w pewnym momencie przekonanych, że zawodnika nie uda się zatrzymać. Warto dodać, że nowa umowa została podpisana do 30 czerwca 2026 roku. W umowie zawarta została także klauzula, która umożliwia klubowi przedłużenie kontraktu o kolejne 12 miesięcy.

Dodaj komentarz