Elektryczny motocykl crossowy dla każdego – sposób na aktywne spędzanie czasu na łonie natury

Jak połączyć zwiedzanie i poznawanie Śląska z turystyką i aktywnym spędzaniem wolnego czasu? Otóż, jest na to sposób. Z pomocą przychodzą elektryczne motocykle crossowe oferowane przez firmę EuroStudio-Silesia. To propozycja dla miłośników adrenaliny i aktywnego wypoczynku. Podczas jazdy na takim elektryku nie da się nudzić, a wręcz przeciwnie.

Taką podróż można zrealizować za pomocą tradycyjnego motocykla crossowego, jednak należy się liczyć z dezaprobatą niektórych uczestników życia publicznego.

Warto rozważyć zakup lub wynajem sprzętu nowoczesnego, a przede wszystkim ekologicznego. Mowa oczywiście o elektrycznym motocyklu crossowym SurRon Light Bee, który już stał się hitem w takich krajach jak Wielka Brytania czy USA.

W ofercie firmy EuroStudio-Silesia dostępne są ich różne modele tych pojazdów, co przekłada się na duży wybór zarówno pod względem parametrów, jak i kolorystyki.

SurRon Light Bee X L1e to wersja z homologacją drogową która pozwala na legalne poruszanie się po drogach publicznych na podstawie prawa jazdy kategorii B, AM lub A1.

Zgodnie z homologacją L1e jest to motorower, jednak potrafi znacznie więcej niż typowy sprzęt tej klasy.

SurRon Light Bee X występuję również w wersjach tzw. off-roadowych bez homologacji drogowej, w tym w wersji S zaprojektowanej dla dzieci i młodzieży od 140 cm wzrostu.

Elektryczne motocykle crossowe marki SurRon mają zasięg do 70 km w zależności od wielu czynników jak np. waga osoby, styl jazdy, ukształtowanie terenu oraz warunki atmosferyczne.  Nadają się zatem doskonale na wyprawy po lasach i innych bezdrożach. Czas ładowania baterii od zera do w pełni naładowanej to tylko trzy godziny, a ładowanie odbywa się za pomocą niewielkiej ładowarki bez problemu mieszczącej się w każdym plecaku, bezpośrednio z każdego dostępnego gniazdka prądowego 220V. Bateria waży 11 kg i jest łatwo wyciągalna, więc można ją zabrać ze sobą do ładowania w dowolne miejsc np. do restauracji czy mieszkania na piętrze.

Zaletą takich motocykli jest to, że są bardzo ciche w stosunku do klasycznych i nie zanieczyszczają środowiska. Nie emitują większego hałasu i żadnych spalin oraz zapachów, nie ma też obawy wycieku płynów takich jak oleje czy paliwa. Używanie ich na drogach leśnych jest zupełnie nieinwazyjne dla otoczenia oraz osób i zwierząt przebywających w tym otoczeniu. Jest to zdecydowanie dobra alternatywa dla posiadaczy spalinowych motocrossów które powodują irytację i niezadowolenie osób znajdujących się w obrębie poruszania się takiego pojazdu.

Decyzja o zakupie może być jednak trudna do podjęcia. By ją ułatwić firma EuroStudio – Silesia oferuje darmowe jazdy próbne. To kilkuminutowa przejażdżka, dzięki której możesz sprawdzić, jak maszyna się zachowuje, jak pracuje i jak Ty się z nią czujesz. Jazda testowa jest jednak stosunkowo krótka i może nie dać szansy na poznanie pełni możliwości tego motocykla. Rozwiązaniem jest wynajem krótkoterminowy. Możesz zdecydować się na kilka godzin lub na kilka dni. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Ciekawą opcją jest to, że firma przygotowała też trasy dla wynajmujących. Nie musisz się więc martwić o to, gdzie wykorzystasz wypożyczony przez siebie motocykl elektryczny SurRon. Masz kilka opcji o różnej długości, różnym poziomie trudności i atrakcjach przyrodniczych. Możesz więc wybrać się na przejażdżkę wśród łąk i pól, a możesz wybrać bardziej wymagającą trasę po leśnych ostępach.

Jeżeli wybierasz krótką przejażdżkę, dostajesz w pełni naładowany pojazd. Przy dłuższym wynajmie dodatkowo dostajesz też ładowarkę z instrukcją ładowania maszyny.

Gdy stanie się tak, że czas spędzony na podróżowaniu przekona Cię do zakupu elektrycznego motocykla, wówczas od ceny zakupu odliczone są koszty wynajmu. Nic więc nie tracisz, a poniesione koszty na testy zwracają Ci się w niższych kosztach zakupu. Przy zakupie dostępne są również różne formy finansowania takie jak pożyczka lub leasing. Obecnie również jest możliwość dofinansowania do zakupu takiego elektryka w wysokości 4 000 zł z programu „Mój Elektryk”.

Ciekawostką jest również to, że firma pomoże w przygotowaniu ciekawego wyjazdu, szkolenia czy eventu dla Twojej firmy lub paczki przyjaciół. Oczywiście, wydarzenie będzie odbywało się również z wykorzystaniem pojazdów, które znajdują się w ofercie firmy. Takie rozwiązanie również pozwala zapoznać się z pojazdami i ewentualnie zdecydować na zakup.

Jak widać zatem EuroStudio – Silesia to nie tylko sklep z elektrycznymi motocyklami crossowymi, ale również centrum aktywnej elektromobilnej rozrywki.

Ciekawostką niewątpliwie jest również fakt, że rozwój usługowej oferty firmy odbywa się dzięki finansowemu wsparciu Unii Europejskiej.

firma EUROSTUDIO-SILESIA realizuje projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej III. Konkurencyjność MŚP, Działania 3.2 Innowacje w MŚP, Typ: typ 2 Inwestycje w MŚP, pt. „Dywersyfikacja działalności poprzez wprowadzenie na rynek nowych usług turystyczno-rekreacyjno-sportowych związanych z aktywnym spędzaniem czasu wolnego”.

Dodaj komentarz