Zderzenie dwóch ciężarówek na autostradzie A4

Z ogromnymi korkami musieli liczyć się kierowcy, którzy w poniedziałek, dnia 7 lutego, przemieszczali się autostradą A4 w Gliwicach. Wszystko za sprawą zderzenia dwóch tirów, do którego doszło na gliwickiej autostradzie A4 w pobliżu węzłów Bojków i Sośnica. Z powodu wypadku, w którym udział brały dwa tiry, należało zamknąć całkowicie skrajny prawy pas.

Dwa tiry uczestniczyły w wypadku na autostradzie A4

Niebezpieczna sytuacja drogowa z udziałem dwóch samochodów ciężarowych miała miejsce w poniedziałkowe przedpołudnie. Na ten moment nie znamy szczegółowych informacji na temat tego zdarzenia drogowego. Wiadomo tylko tyle, że w wypadku drogowym brały udział dwa samochody ciężarowe, z których jeden to samochód ciężarowy marki Mercedes, a drugi to samochód ciężarowy marki MAN. Takie informacje podała Policja Autostradowa.

Na miejscu zdarzenia musiała pojawić się laweta, ponieważ uszkodzenia pojazdów były na tyle duże, że nie mogły one kontynuować dalszej jazdy. Na szczęście w wyniku kolizji drogowej nikt nie odniósł większych obrażeń ciała. Tyle szczęścia nie miała 25-letnia kobieta, która zginęła w wypadku drogowym. W zdarzeniu również brał udział samochód ciężarowy, który zderzył się z samochodem osobowym na drodze wojewódzkiej nr 875, relacji Kolbuszowa – Mielec. Więcej o tej sytuacji przeczytamy na stronie https://infomielec.pl/.

Dodaj komentarz