Arena Gliwice będzie miejscem kolejnej popularnej gali freak fight’ów Fame MMA 11

Już 25 września odbędzie się kolejna gala popularnej organizacji freak fight’ów, a więc Fame MMA 11. Poprzednie gale cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów w młodszym wieku, a obecnie gala zdobywa zaufanie nawet najpopularniejszych ekspertów oraz zawodników ze świata MMA w Polsce.

Fame MMA 11 w Gliwicach

Gliwicka Arena będzie gościć wszystkich uczestników wydarzenia już 25 września 2021 roku. Na ten moment nie znamy jeszcze wszystkich nazwisk uczestników, którzy wystąpią w ringu podczas tego wydarzenia. Jednak po sukcesach ostatnich gal widzowie oraz fani mogą być pewni, że na pewno nie zabraknie w gliwickiej Arenie największych postaci ze świata sportu, show biznesu oraz internetu. Przypomnijmy, że ostatnia jubileuszowa gala Fame MMA 10 odbyła się w bardzo napiętej atmosferze. To wszystko za sprawą walki wieczoru, w której Don Kasjo, a więc Kasjusz Życiński podejmował zawodowego zawodnika MMA, a więc Irlandczyka Normana Parke. Walka skończyła się dosyć kontrowersyjnym werdyktem, w ramach którego zwycięzcą walki ogłoszono Irlandczyka.

Bilety na Fame MMA 11, które odbędzie się w Gliwicach już teraz można nabyć u oficjalnego partnera organizacji Fame MMA. Więcej informacji można znaleźć także na oficjalnej stronie organizatora tego wydarzenia.

Dodaj komentarz