Tom Hateley ponownie blisko Piasta Gliwice

Piast Gliwice po dosyć średnim początku obecnego sezonu postanowił poszukać jeszcze wzmocnień. Na horyzoncie pojawia się szansa na zakontraktowanie byłego piłkarza gliwiczan. Mowa o piłkarzu angielskiego pochodzenia. Jest to oczywiście Tom Hateley, któremu rok temu skończył się kontrakt i przeszedł on do AEK-u Larnaka.

Piast Gliwice blisko pozyskania byłego zawodnika

Transfer Hateleya do Piasta Gliwice wydaje się bardzo prawdopodobny, chociaż na ten moment jeszcze nic nie zostało potwierdzone. W przeszłości Tom Hateley był ważnym ogniwem zespołu z Gliwic. Rozegrał w nim 88 meczów, a w sezonie 2018/2019 wraz z drużyną Piasta Gliwice sięgnął po tytuł Mistrza Polski.

Ostatni sezon w wykonaniu Anglika był także dosyć udany. W barwach cypryjskiego AEK-u Larnaka w ostatnim sezonie rozegrał on 32 spotkania ligowe, podczas których zdobył jedną bramkę. Na ten moment władze cypryjskiego klubu postanowiły umożliwić zawodnikowi zmianę pracodawcy. Rozmowy pomiędzy zarządem Piasta a samym zawodnikiem są już w toku. Tak więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że były zawodnik Piasta ponownie zawita do Gliwic.

Dodaj komentarz