Niezapomniane wojaże majowe z Kolejami Śląskimi: Kuszące oferty dla podróżników

Nadchodzący długi weekend w maju będzie miał szczególny wydźwięk dla podróżujących Kolejami Śląskimi, którzy skorzystają z atrakcyjnej oferty przewoźnika. Na okres od 28 kwietnia do 5 maja, czyli przez pełnych osiem dni, pasażerowie będą mieli możliwość nieograniczonego poruszania się pociągami na terenie całej sieci za jedynie 100 złotych.

Na dodatek, Koleje Śląskie przygotowały coś specjalnego dla tych, którzy zaplanowali swój wypoczynek podczas długiego weekendu związanego ze świętem Bożego Ciała. W tym przypadku, za tę samą cenę, 100 złotych, czterej współpodróżujący mogą nabyć dobowy bilet sieciowy.

Pierwsza z tych propozycji, zwana „Od niedzieli do niedzieli”, będzie dostępna na wszystkich liniach regionalnych Kolei Śląskich podczas majowego weekendu. Wyłączona z oferty jest jedynie trasa Chałupki – Bohumin. Bilet sieciowy, który jest imienny i uprawnia do korzystania z dowolnych połączeń przewoźnika, będzie w sprzedaży od 23 kwietnia.

Druga oferta, skierowana na weekend od 29 maja do 2 czerwca, została nazwana „W grupie raźniej”. Podobnie jak w poprzednim wypadku, jedyna wyłączona trasa to Chałupki – Bohumin. Pozostałe linie są dostępne dla pasażerów, a zasada jest banalnie prosta: jeden podróżnik kupuje bilet, a trzy dodatkowe osoby dołączają do niego na wspólnej podróży za tę samą opłatę – 100 złotych. Sprzedaż biletów na tę ofertę rozpocznie się 23 maja – informuje Bartłomiej Wnuk, rzecznik prasowy Kolei Śląskich.

Dodaj komentarz