Walentynkowy rowerowy rejs po powiecie gliwickim z Gliwicyklem po Ćmoku

Stowarzyszenie Rowerowe Gliwice zaprasza na niebanalną, walentynkową wersję popularnego Gliwicyklu po Ćmoku. Tym razem organizatorzy przygotowali specjalną trasę przełajową biegnącą przez powiat gliwicki, podczas której partycypanci będą mieli okazję podziwiać malownicze jeziorka o unikalnym kształcie serc.

Impreza zostanie zorganizowana w poniedziałek, 12 lutego. Początek wydarzenia planowany jest na godzinę 17:30, a miejscem startu będzie ulica Bojkowska, dokładnie przy starym dworcu kolejki na Trynku. Trasa wyznaczona przez organizatorów prowadzi po urozmaiconym terenie – od dróg polnych, przez szutry, ścieżki rowerowe, aż po miejskie asfalty. Całość trasy mierzy około 35 km, co powinno zająć uczestnikom około 2,5 godziny jazdy.

Stowarzyszenie Rowerowe Gliwice przypomina o konieczności korzystania z oświetlenia na rowerze oraz ubraniu adekwatnym do panujących warunków atmosferycznych. Biorąc pod uwagę walentynkowy charakter przejażdżki, zalecany kolor ubrania to czerwień. Chcący wziąć udział w wydarzeniu muszą zaakceptować regulamin, który jest dostępny na stronie organizatora.

Dodaj komentarz