Sylwestrowy wieczór pełen atrakcji w PreZero Arena Gliwice

Zaplanujcie Sylwester 2020 jak z najlepszymi przyjaciółmi! Energiczna muzyka na żywo, porywające konwersacje aż do świtu i symboliczny toast na powitanie Nowego Roku – to wszystko czeka na Was podczas tego wyjątkowego sylwestrowego spotkania. Wszystko to odbędzie się w Gliwicach od godziny 20:00 31 grudnia, a zabawa potrwa do godziny 3:00 nad ranem 1 stycznia. Dajcie się porwać sylwestrowemu szaleństwu!

PreZero Arena Gliwice otworzy swoje drzwi dla wszystkich chcących świętować ostatnią noc roku w centrum wydarzeń naszego miasta. Hala przy ulicy Akademickiej przekształci się w ogromny dom pełen atrakcji, gdzie oprócz tanecznego parkietu znajdziecie również mnóstwo energetycznych działań. To miejsce, które musisz odwiedzić!

W głównym „salonie” imprezy tempo będzie dyktować zespół Rat Kru, grający disco lat 80-tych i 90-tych w niestandardowym i energicznym stylu. Oprócz nich, Mike Rif & Cubania zapewnią latino atmosferę. Po północy DJ BABA ożywi imprezę największymi hitami dyskotekowymi od lat 80-tych do dziś. W „małym pokoju” z kolei, DJ TIGRE zapewni mieszankę tropikalnych rytmów prosto z Dominikany. Co wybierzecie?

Ale to nie koniec atrakcji! W naszym sylwestrowym „domu” znajdzie się również „sypialnia” z grami planszowymi i „ogród” pełen kwiatów – w strefie garden party będzie można skosztować imprezowego menu i posiedzieć przy stołach idealnych do długich rozmów. Gdy wybije północ, wszyscy uczestnicy wzniosą toast i… będą mogli liczyć na niespodziankę! Całość będziecie mogli utrwalić na zdjęciach, dzięki specjalnie przygotowanym fotościankom.

Dodaj komentarz