18. Edycja Międzynarodowych Gliwickich Targów EXPOBUD & Odnawialnych Źródeł Energii

Podczas weekendu 9-10 września, Arena PreZero w Gliwicach stanie się miejscem spotkania miłośników nowoczesnych technologii budowlanych oraz odnawialnych źródeł energii, a to wszystko za sprawą 18. edycji Międzynarodowych Gliwickich Targów EXPOBUD & Odnawialnych Źródeł Energii. Wydarzenie to będzie idealną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży budowlanej oraz dekoracyjnej.

W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia, aż 80 wystawców prezentować będzie swoje produkty i usługi, wśród których znajdują się najnowsze materiały budowlane, drzwi, okna, systemy fotowoltaiczne, rolety czy narzędzia. Oprócz tego odwiedzający będą mieli szansę na zapoznanie się z ofertą banków oraz firm zajmujących się budową domów. Dodatkowo, dla najmłodszych uczestników przygotowana zostanie specjalna strefa dla dzieci.

Wioletta Ochman, właścicielka Agencji „Promocja – Targi” z Wadowic, która jest organizatorem tej imprezy, podkreśla, że oferta targów jest bardzo szeroka i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Przewidziane są różnorodne konkursy oraz fachowe porady od przedstawicieli firm budowlanych. Wystawcy będą oferować atrakcyjne rabaty, a goście targów będą mogli skorzystać z bezpłatnej porady na temat procedur związanych z budową domu, remontem czy przebudową.

Na targach będzie też można zasięgnąć porad Ekodoradcy Urzędu Miejskiego w Gliwicach, który udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące programu Czyste Powietrze, uchwały antysmogowej czy pozyskiwania dotacji na działania mające na celu ograniczenie zanieczyszczenia powietrza oraz możliwości połączenia miejscowych programów dotacyjnych z ogólnopolskimi.

Każdego dnia targi będą otwarte od godziny 10:00. W sobotę zapraszamy do godziny 17:00, natomiast w niedzielę targi potrwają do godziny 16:00. Miejsce wydarzenia to mała hala PreZero Areny Gliwice (ul. Akademicka 50).

Dodaj komentarz