Śledztwo w sprawie brutalnego ataku w Gliwicach – apel policji o pomoc

Wydzielony zespół śledczy z I Komisariatu Policji w Gliwicach ma za zadanie wyjaśnić szczegóły dotyczące agresywnego napaści na młodego mężczyznę. Incydent miał miejsce 19 lipca 2023 roku, przy ulicy Zwycięstwa 2. Funkcjonariusze udostępnili publicznie zdjęcia osób, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Wzywają do natychmiastowego zgłoszenia się do komisariatu wszystkich, którzy są w stanie rozpoznać osoby ze zdjęć lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat incydentu.

Na placu niedaleko rynku w Gliwicach, 19 lipca 2023 roku, doszło do drastycznego aktu przemocy. W ramach śledztwa prowadzonego przez policję udało się odnaleźć i zabezpieczyć kluczowe dowody – fotografie potencjalnych sprawców.

Policjanci jak najbardziej proponują skontaktowanie się z nimi osobom, które dysponują jakimikolwiek danymi na temat tożsamości podejrzanych. Kontakt można nawiązać telefonicznie pod numerem: 47 8590100 albo bezpośrednio z asp. szt. Grzegorzem Borawskim, który kieruje prowadzonym postępowaniem.

Dla tych, którzy chcieliby zachować pełną anonimowość, dostępna jest specjalna skrzynka informacyjna „Powiadom nas”. Każda dostarczona informacja będzie dokładnie sprawdzona i może stanowić ważny element w śledztwie. Policja zapewnia, że wszyscy informatorzy pozostaną anonimowi i nie będą musieli odpowiadać na dodatkowe pytania.

Dodaj komentarz