Zatrzymano mężczyznę, który regularnie okradał sklepy sieci Żabka

Od grudnia zeszłego roku ktoś regularnie okradał sklepy sieci Żabka. Do pierwszego włamania doszło w grudniu ubiegłego roku, kiedy to ze sklepu skradziono wyroby tytoniowe. I podobne towary skradziono również w kolejnych przypadkach.

Złodziej rabujący sklepy sieci Żabka zatrzymany

Schemat działania złodzieja, który rabował sklepy sieci Żabka był bardzo podobno. Mniej więcej w godzinach 02:00-03:00 wybijał szybę w sklepie, a następnie kradł wyroby tytoniowe. Przy tym wszystkim był ubrany na czarno oraz miał na sobie rękawiczki.

Policjanci od dłuższego czasu starali się schwytać sprawcę i po każdym takim zdarzeniu ustalili jak najwięcej faktów. Na początku wiedzieli jedynie to, że mężczyzna ubiera się na czarno i używa rękawiczek, do wybijania szyb używa narzędzia, które najpewniej sam zrobił, a także że złodziej wyróżnia się dość dobrą sprawnością fizyczną. Początkowo informacji nie było zbyt wiele, ale kolejne podobne włamania sprawiały, że policja miała coraz więcej tropów. I tak też udało się namierzyć i złapać złodzieja, którym okazał się 45-letni mieszkaniec Gliwic. Po przeszukaniu jego mieszkania znaleziono znacznie więcej dowodów w tej sprawie. Teraz mężczyzna trafił od razu za kratki, ponieważ już wcześniej był poszukiwany celem odbycia kary 5 miesięcy aresztu.

Dodaj komentarz