Dieta pudełkowa Gliwice – zamów zdrowe posiłki dostosowane do potrzeb Twojego organizmu

Nie tylko mieszkańcy Warszawy, Krakowa czy Łodzi, czyli największych polskich miast (pod względem liczby ludności) mogą zamówić fit catering. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego chce skorzystać coraz więcej Polaków. Dlatego nasze usługi oferujemy mieszkańcom wielu miast. Jeśli mieszkasz na Górnym Śląsku, możesz zamówić m.in. dietę pudełkową z dowozem w Gliwicach! 

Dieta 1000 kcal, a może 2500 kcal? Sprawdź jak wybrać odpowiednią kaloryczność spośród kilku dostępnych opcji 

Dostarczenie odpowiedniej ilości energii do organizmu jest bardzo ważne, ponieważ bez niej nie tylko stracisz ochotę na trening. Jest ona potrzebna do przebiegu podstawowych funkcji życiowych, takich jak oddychanie, czy pracy serca i mózgu. Jednak tu pojawia się pytanie o to, skąd masz wiedzieć, ile energii dziennie potrzebuje Twój organizm? 

Aby na nie odpowiedzieć, należy obliczyć najpierw PPM, czyli podstawową przemianę materii. Służą do tego odpowiednie wzory, w których bierze się pod uwagę płeć, wiek, wzrost i masę ciała. Następnie wartość PPM mnoży się przez współczynnik aktywności fizycznej i uzyskuje wynik mówiący o całkowitej przemianie materii (CPM).  

To właśnie wartość CPM jest dla Ciebie odpowiedzią na pytanie o to, jaką kaloryczność powinny mieć posiłki. Jednak są pewne wyjątki od tej reguły. Jeśli zależy Ci na tym, aby zgubić zbędne kilogramy konieczne będzie odjęcie od wartości CPM około 500-1000 kcal (choć warto skonsultować to z dietetykiem). Dlatego w przypadku odchudzania lepszy będzie zestaw posiłków o niższej kaloryczności. Nie ma problemu! Dieta pudełkowa Gliwice dostępna jest również w wersji 1000 kcal, czy 1200 kcal.  

Dieta o różnych kalorycznościach i nie tylko – co jeszcze możesz zrobić, aby dostosować posiłki do indywidualnych potrzeb? 

Dieta pudełkowa Gliwice jest dostosowana do Twoich potrzeb nie tylko pod względem kaloryczności. Do wyboru masz kilka wariantów posiłków, dzięki czemu możesz dostosować je do pozostałych potrzeb organizmu. 

Przykładowo, jeśli masz insulinooporność lub cukrzycę w naszej ofercie znajdziesz dietę „LOW IG”, czyli opartą o produkty o niskim indeksie glikemicznym. Z kolei, gdy zmagasz się z nietolerancją laktozy, czy glutenu do wyboru masz dietę „Gluten less & no dairy”.  

Przygotowując naszą ofertę, nie zapomnieliśmy również o weganach, sportowcach, czy osobach stosujących dietę ketogeniczną lub post dr Dąbrowskiej. A to tylko skrót tego, co możemy Ci zaproponować – dzięki naszej bogatej ofercie bez problemu znajdziesz dietę, która będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.  

Dodaj komentarz